К А Ф Е Д Р А

ПРО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

БІБЛІОТЕКА

ОПИТУВАННЯ

Чи допомогає вам в житті розуміння третього закону Ньютона?
Всього відповідей: 256
Енергозбереження в університетських містечках
Енергозбереження в університетських містечках:
Збірник задач для студ. вищих закл. освіти / К.Р.Сафіуліна, А.Г.Колієнко, Р.Ю.Тормосов. – К.:
ТОВ «Поліграф плюс», 2011. – 196 с.

Збірник задач «Енергозбереження в університетських містечках» розроблений як методичне забезпечення програми «Енергоефективні університетські містечка», що впроваджується в рамках Проекту «Реформа міського тепло забезпечення в Україні» за фінансування Агентства США міжнародного розвитку (USAID).

Видання містить задачі з основних тем курсу «Енергозбереження в університетських містечках», які викладено в однойменному посібнику. Воно спрямоване на закріплення та оволодіння навичками з виконання розрахунків з технічних,економічних та екологічних аспектів енергозбереження. У збірнику задач запропонований пакет опитувальних листів для проведення обстежень будівель,споруд та обладнання, приклад звіту за результатами енергетичного аудиту,довідникові таблиці.

Призначено для студентів вишів інженерних, економічних та екологічних напрямків підготовки. Може бути використано також працівниками адміністративно-господарських відділів бюджетних установ та фахівцями з питань проектування, енергетичного аудиту та експлуатації будівель й інженерних систем.

Сафіуліна Кадрія Рашитівна - к.т.н., доцент Харківського державного університету харчування та торгівлі, директор департаменту соціологічних досліджень та зв'зків з громадськістю Інституту місцевого розвитку.

Колієнко Анатолій Григорович - к.т.н., професор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, консультант з технічних питань Інституту місцевого розвитку.

Тормосов Руслан Юрійович - к.е.н., доцент Київського національного університету будівництва та архітектури, консультант з питань муніципального енергетичного планування Інституту місцевого розвитку.

З М І С Т

Вступ

Розділ 2. Енергія та енергокористування: історія, сучасність, прогнози на майбутнє.

Розділ 3. Комунальна теплоенергетика та проблеми тепло забезпечення.

Розділ 4. Основи теплофізики будівель.

Розділ 5. Умови та параметри життєдіяльності людини у будівлях.

Розділ 6. Житловий будинок (гуртожиток) як об’єкт дослідження та оптимізації процесів продачі та споживання енергії.

Розділ 7. Ресурсозбереження в навчальних корпусах.

Розділ 8. Організація енергетичного аудиту в житлових будівлях, навчальних корпусах та інших спорудах університетських містечок.

Додаток А. Кліматичні параметри холодного періоду року для деяких населених пунктів України.

Додаток Б. Норми щільності теплового потоку через ізольовану поверхню трубопроводів двотрубних водяних теплових мереж, за умови їх розташування в непрохідних каналах. Норми
щільності теплового потоку за умови розташування трубопроводів теплових мереж у приміщеннях та тунелях.

Додаток В. Норми щільності теплового потоку через ізольовані поверхні трубопроводів за умов двотрубного підземного безканального прокладення водяних теплових мереж. Величина коефіцієнту К2, що враховує зміну норм щільності теплового потоку при застосуванні теплоізоляційного шару з пінополіуретану, полімер бетону,фенольного поропласту ФЛ.

Додаток Г. Довідникові дані для визначення втрат теплоти в теплових мережах з охолодженням води в трубопроводах.

Додаток Д. Визначення втрат теплоти від неізольованих і ізольованих трубопроводів системи опалення, гарячого водопостачання і циркуляційних трубопроводів, які прокладено
у приміщенні.

Додаток Е. Визначення питомих об’ємів води для наповнення трубопроводів теплових мереж. Питомий об’єм води для наповнення абонентських систем опалення.

Додаток Ж. Температура води, що подається в систему опалення за температурним графіком 95/70 град. при температурі зовнішнього повітря та температурі в приміщені +18
град.. Температура води, що подається в систему опалення за температурним графіком 105/70 град. при температурі зовнішнього повітря та температурі в приміщенні +18 град..

Додаток З. Мінімально допустимі значення опору теплопередачі огороджувальних конструкцій для житлових та громадських будинків.

Додаток И. Теплотехнічні характеристики деяких матеріалів.

Додаток К. Питомі опалювальні та вентиляційні характеристики навчальних будівель ВНЗ.

Додаток Л. Нормативні максимальні тепловитрати будівель ВНЗ станом на 2006 р.

Додаток М. Опитувальні листи для обстеження будівель ВНЗ.

Рекомендована література.

Н А У К А

ДО В І Д О М А

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

ПАРТНЕРИ