К А Ф Е Д Р А

ПРО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

БІБЛІОТЕКА

ОПИТУВАННЯ

Чи допомогає вам в житті розуміння третього закону Ньютона?
Всього відповідей: 253
Викладачі кафедри

Павленко Анатолій Михайлович – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри з 2012 р. У 2003 році захистив докторську дисертацію за спеціальністю технічна теплофізика та промислова теплоенергетика. З 2008 року - академік Академії наук віщої освіти України. Науковий напрям - тепломасообмін в складних дисперсних системах. Має 246 наукових праць, 12 наукових монографій, 4 навчальних посібника і 38 авторських свідоцтв на винаходи та патенти СРСР, України та Росії. Наукові розробки реалізуються в рамках пріоритетних напрямків розвитку науки і техніки. Одержані результати впроваджуються в навчальний процес. Викладає дисципліни: "Термодинаміка, "Теоретичні основи теплотехніки", "Спецпитання теплообміну", "Математичне моделювання гідравлічних і тепломасообміних процесів".

Колієнко Анатолій Григорович – кандидат технічних наук, професор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Закінчив Полтавський інженерно-будівельний інститут у 1973 році за спеціальністю "Теплогазопостачання та вентиляція”. Закінчив аспірантуру та захистив кандидатську дисертацію при Ленінградському інженерно-будівельному інституті. Викладає дисципліни: "Термодинаміка”, "Газопостачання”, "Газові мережі”, "Спецкурс з газопостачання”.

Кугаєвська Тетяна Сергіївна – кандидат технічних наук, доцент. Закінчила Полтавський інженерно-будівельний інститут у 1982 році за спеціальністю "Теплогазопостачання та вентиляція”. Закінчила аспірантуру та захистила кандидатську дисертацію при Московському інженерно-будівельному інституті. Викладає дисципліни: "Тепломасообмін”, "Теплотехніка”, "Термодинаміка”, "Теплогазопостачання та вентиляція”.

Гузик Дмитро Володимирович – кандидат технічних наук, доцент. Закінчив Полтавський інженерно-будівельний інститут у 1989 році за спеціальністю "Теплогазопостачання та вентиляція”. Закінчив аспірантуру при кафедрі теплогазопостачання і вентиляції ПолтНТУ та захистив кандидатську дисертацію при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури. Викладає дисципліни: "Гідравлічні та аеродинамічні машини”, "Аеродинаміка вентиляції”, "Вентиляція”, "Промислова вентиляція”, "Спецпитання тепломасообміну”. Більше...

Кутний Богдан Андрійович – кандидат технічних наук, доцент. Закінчив Полтавський інженерно-будівельний інститут у 1994 році за спеціальністю "Теплогазопостачання та вентиляція”. Закінчив аспірантуру при кафедрі теплогазопостачання і вентиляції ПолтНТУ та захистив кандидатську дисертацію при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури. Викладає дисципліни: "Санітарно-гігієнічні основи спеціальності”, "Експлуатація систем ТГВ”, "Спецкурс із вентиляції”, "Теоретичні основи очищення вентиляційних викидів”.

Борщ Олена Борисівна – кандидат технічних наук, доцент. Закінчила Полтавський інженерно-будівельний інститут у 1990 році за спеціальністю "Теплогазопостачання та вентиляція”. Закінчила аспірантуру при кафедрі теплогазопостачання і вентиляції ПолтНТУ та захистила кандидатську дисертацію при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури. Викладає дисципліни: "Кондиціонування повітря”, "Енергозбереження в системах ТГВ”.

Кошлак Ганна Володимирівна – кандидат технічних наук, доцент. У 2009 році захистила в Інститиуті проблем машинобуд. ім. А. М. Підгорного НАН України кандидатську дисертацію на тему "Теоретичні та технологічні основи розробки пористих матеріалів з заданими теплофізичними характеристиками" (спеціальність 05.14.06 "Техн. теплофізика та пром. теплоенергетика").

Федяй Богдан Миколайович – кандидат технічних наук, доцент. Закінчив Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка в 2004 році за спеціальністю "Теплогазопостачання та вентиляція”. В 2007 році закінчив аспірантуру в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Захистив в спеціалізованій вченій раді Д 64.056.03 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури кандидатську дисертацію на тему "Покращення теплового режиму в топках теплогенераторів малої та середньої потужності”.

Макаренко Олександр Володимирович – кандидат технічних наук, старший викладач. Закінчив Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка в 2006 році за спеціальністю "Теплогазопостачання та вентиляція”. В 2009 році закінчив аспірантуру в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Захистив у 2011 році в спеціалізованій вченій раді Д 64.056.03 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури кандидатську дисертацію на тему "Повітряний режим приміщень при періодичній вентиляції".

Дубина Олександр Сергійович – старший викладач. Закінчив Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка в 2004 році за спеціальністю "Теплогазопостачання та вентиляція”. В 2007 році закінчив аспірантуру в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Працює над кандидатською дисертацією на тему "Підвищення експлуатаційних показників систем паропостачання промислових підприємств”.

Мягкохліб Роман Сергійович – кандидат технічних наук, асистент. Закінчив Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка в 2006 році за спеціальністю "Теплогазопостачання та вентиляція”. В 2009 році закінчив аспірантуру в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Захистив у 2013 році в спеціалізованій вченій раді Д 64.056.01 при Харківському національному університеті будівництва та архітектури кандидатську дисертацію на тему "Формування параметрів мікроклімату в цехах сушіння деревини". Більше...

Гирман Лілія Віталіївна – асистент. Закінчила Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка в 2007 році за спеціальністю "Теплогазопостачання та вентиляція”. У 2011 році захистила кандидатську дисертацію в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, тема "Оптимізація конструктивних характеристик зовнішніх огороджувальних конструкцій з повітряними прошарками”.

Усенко Богдан Олегович – асистент, аспірант. Закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет у 2001 році за спеціальністю "Технологія та устаткування зварювання". Працює над кандидатською дисертацією на тему "Дослідження тепло-фізичних особливостей структуроутворення при наплавленні металів".


Травень, 2013

Н А У К А

ДО В І Д О М А

«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

ПАРТНЕРИ